mentor ve Eğitmen, Candan Ünal

Candan Ünal

Mentor ve Eğitmen

Şirketlerde ve bireysel danışmanlıklarda ilişkiler üzerine eğitimler vermeye başlayan Ünal, “özel hayatta huzur, iş dünyasında başarı getirir” sloganıyla yola çıktığı eğitimlerde, insan ilişkilerindeki çıkmazlara çözümler öneriyor, iletişim sorunlarını farklı bir gözle irdeliyor. Ardından bu alanda gelen talepleri ve eksikleri gördükçe verdiği eğitimlerin içeriklerini de geliştirdi. Geri bildirimlerin sonucunda özellikle iş yerinde kuşak çatışmasının günümüzde ne kadar önemli bir sorun haline geldiğini fark ettiğinden, “X Kuşağında Yöneticiler, Y Kuşağında Çalışanlar” isimli çağımızın temel çatışmalarından biri olan bir eğitim geliştirdi. Bir oyuncu olması ve geçmişte aldığı tiyatro eğitimi, eğitimlerinde interaktif anlatım ve dinleyici katılımını destekleyen eğitim biçimiyle, eğitim verenler arasında adı hızla yükseldi. “İnsanı tanımadan, insanı anlamak ve anlatmak mümkün değildir” diyen Candan Ünal, günümüzün önemli kurumlarında eğitimler vermeye devam etmektedir.

İletişim: 0545 323 63 13

e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Verilen Eğitimlerden Görüntüler

Kurumsal Eğitim, Candan Ünal Kurumsal Eğitim, Candan Ünal Kurumsal Eğitim, Candan Ünal Kurumsal Eğitim, Candan Ünal Kurumsal Eğitim, Candan Ünal