Müzisyen

Candan Ünal

Solist

2018 yılında sahne hayatında tam 25.yıla adım atan Candan Ünal, İstanbul Anadolu Yakası’nın eğlence hayatında nabzı tutan isimlerinin başında gelir.
Sohbeti, interaktif programı, kabare şovları, yıllardır onu takip eden izleyici kitlesiyle, gittiği her yerde aranan ve özlenen bir isim olmuştur. Şirket organizasyonları, gala ve konserlerin de en sevilen isimlerinden olan Candan Ünal, Allah vergisi muhteşem sesi ve cana yakın kişiliğiyle her çıktığı sahnede sevilen, ayakta alkışlanan, her zaman en beğenilen sanatçılar arasındadır. Kişiliği ve sahne hakimiyetiyle ilgi toplayan, sevenleriyle arasında sıcak ve kalıcı bağlar kuran sanatçı, uzun yıllardır devam eden sanat hayatında, her zaman parmakla gösterilen ve o muhteşem sesiyle büyük beğeni toplayan bir isimdir. Belediye festivalleri, kurumsal firmaların bayii toplantıları, düğün ve özel gün organizasyonlarında hiç tereddüt etmeden tüm geceyi emanet edebileceğiniz, repertuarı gecenin konseptine ve içeriğine göre değişebilecek kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. 

DAHA FAZLASI 

 

Sahne Programı

Çarşamba
Cuma & Cumartesi
ATAŞEHİR FERİDE MEYHANE
Rezervasyon:05522608989

Yazar ve Danışman

2008 yılından itibaren Yüksek Topuklar Kadın Sitesi, MSN Kadın Portalı, Aşk ve İlişkiler sitelerinde her gün okurlarıyla buluşuyor. Ayrıca Seninle Dergisi’nde 2009 yılından beri her ay yazıları yayınlanıyor. Candan Sohbetler ve Candan Mektuplar isimli iki ayrı köşede, okurlarından gelen mektuplara yanıt vererek, onların sorunlarını paylaşıp çözüm yolu öneriyor. Ayrıca İstanbul’daki ofisinde İlişki Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu yapıyor. İlk kitabı “Böyle Bitmez Ama Git” 2014 Şubat ayında piyasaya çıktı. İkinci kitabı “Kadınlar Susarak Gider” Nisan 2015’te basıldı. Yeni kitabı “Mükemmel Kadın Olmayın” ise 2018'de raflardaki yerini aldı.

Astrolog ve Eğitmen

Şirketlerde ve bireysel danışmanlıklarda ilişkiler üzerine eğitimler vermeye başlayan Ünal, “özel hayatta huzur, iş dünyasında başarı getirir” sloganıyla yola çıktığı eğitimlerde, insan ilişkilerindeki çıkmazlara çözümler öneriyor, iletişim sorunlarını farklı bir gözle irdeliyor. Ardından bu alanda gelen talepleri ve eksikleri gördükçe verdiği eğitimlerin içeriklerini de geliştirdi. Geri bildirimlerin sonucunda özellikle iş yerinde kuşak çatışmasının günümüzde ne kadar önemli bir sorun haline geldiğini fark ettiğinden, “X Kuşağında Yöneticiler, Y Kuşağında Çalışanlar” isimli çağımızın temel çatışmalarından biri olan bir eğitim geliştirdi. Bir oyuncu olması ve geçmişte aldığı tiyatro eğitimi, eğitimlerinde interaktif anlatım ve dinleyici katılımını destekleyen eğitim biçimiyle, eğitim verenler arasında adı hızla yükseldi. “İnsanı tanımadan, insanı anlamak ve anlatmak mümkün değildir” diyen Candan Ünal, günümüzün önemli kurumlarında eğitimler vermeye devam etmektedir.

İletişim: 0545 323 63 13

e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Oyuncu

1990 yılında sahne ile buluşan Ünal, 1992 yılında M.E.B ve Hürriyet Gazetesi’nin ortak düzenlediği yarışmada “ Sular Aydınlanıyordu ” adlı tek kişilik oyunuyla “ Onur Ödülü’ne ” layık görüldü. Güçlü sesi ve yorumu ile ön plana çıkan Candan Ünal, aldığı tiyatro eğitimiyle sesini birleştirerek “ Sahne Şovlarını ” göz önüne serdi ve organizasyonların aranan isimlerinden oldu. Bu durum sanatçının müzikaller ve tiyatro serüveninin de başlangıcı oldu. Müjdat Gezen’in yönettiği “ Yedi Kocalı Hürmüz”, Haldun Dormen’in yönettiği “ Bir Kış Öyküsü ” müzikallerinde rol aldı. Hala televizyonda pek çok dizide rol almaktadır.

Candan Ünal Biyografi

4 Mart 1974 doğumlu Candan Ünal üniversitede önce Halkla İlişkiler okudu. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Şarkı söyleme tutkusunu çocukluğundan beri içinde taşıyan yazar, okul yıllarında profesyonel olarak şarkı söylemeye başladı. Bu sırada felsefeye gönül veren Ünal, İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine başladı. 1994 yılında yolu astrolojinin Türkiye’de önemli isimlerinden biri olan Gufran Erkılıç’la kesişti ve o yıllarda astroloji pek az kimse tarafından önemseniyordu. Temel astroloji eğitimine Gufran Erkılıç ile başladı. Ardından yıllar içinde Karma Ekolü ilgisini çekti. Oğuzhan Ceyhan’dan ileri seviye eğitimleri aldı. Astrolojinin hiç bitmeyen ve hep öğrenilen bir alan olduğu bilinciyle ülkede önemli ve saygın eğitmen ve ekollerin seminerlerine, derslerine, atölye çalışmalarına katıldı. Tüm Batı Astrolojisi ekollerini ve farklılıklarını öğrendi. Sonunda kendi süzgecinden geçirip geliştirdiği bir astroloji eğitimi müfredatı yarattı. Şimdi kendi eğitimler veriyor ve öğrenciler yetiştiriyor.

Okumak ve yazmak tutkusuyla birleşen sanat yolculuğu, onu yazdıklarını başka insanlarla paylaşmaya doğru yönlendirdiğinde yıl 2008’di. Bu arada kendini hep eksik hissettiği alanlarda NLP, Yaşam Koçluğu, Kişisel Gelişim, İletişim, Davranış Bilimleri gibi pek çok konularda eğitim aldı. Astrolojik danışmanlıklarında kullandığı ve öğrencilerine de aktardığı bir danışmanlık lisanı ve tekniğini bu eğitimler üzerinden geliştirdi.
2008 yılından itibaren Yüksek Topuklar Kadın Sitesi, MSN Kadın Portalı, Aşk ve İlişkiler sitelerinde her gün okurlarıyla buluştu. Ayrıca Seninle Dergisi’nde 2009-2011 yılından beri her ay yazıları yayınlandı. Candan Sohbetler ve Candan Mektuplar isimli iki ayrı köşede, okurlarından gelen mektuplara yanıt vererek, onların sorunlarını paylaşıp çözüm yolu önerdi. 6000’den fazla insana dert ortaklığı yaptı.

İlk kitabı “Böyle Bitmez Ama Git” 2014 Şubat ayında piyasaya çıktı. Nisan 2015’te basılan 2.kitabı ise; “Kadınlar Susarak Gider”. Son kitabı “Mükemmel Kadın Olmayın” 2018’de raflardaki yerini aldı.

Şirketlerde ve bireysel danışmanlıklarda ilişkiler üzerine eğitimler vermeye başlayan Ünal, “özel hayatta huzur, iş dünyasında başarı getirir” sloganıyla yola çıktığı eğitimlerde, insan ilişkilerindeki çıkmazlara çözümler öneriyor, iletişim sorunlarını farklı bir gözle irdeliyor. Ardından bu alanda gelen talepleri ve eksikleri gördükçe verdiği eğitimlerin içeriklerini de geliştirdi. Geri bildirimlerin sonucunda özellikle iş yerinde kuşak çatışmasının günümüzde ne kadar önemli bir sorun haline geldiğini fark ettiğinden, “X Kuşağında Yöneticiler, Y Kuşağında Çalışanlar” isimli çağımızın temel çatışmalarından biri olan bir eğitim geliştirdi. Bir oyuncu olması ve geçmişte aldığı tiyatro eğitimi, eğitimlerinde interaktif anlatım ve dinleyici katılımını destekleyen eğitim biçimiyle, eğitim verenler arasında adı hızla yükseldi. “İnsanı tanımadan, insanı anlamak ve anlatmak mümkün değildir” diyen Candan Ünal, günümüzün önemli kurumlarında İletişim, Takım Çalışması, Liderlik gibi eğitimler vermeye devam etmektedir.

Kendi deyimiyle “öğrenmeye aç, okumaya ve yazmaya doymuyor”.
1990 yılında sahne ile buluşan Ünal, 1992 yılında M.E.B ve Hürriyet Gazetesi’nin ortak düzenlediği yarışmada “SularAydınlanıyordu” adlı tek kişilik oyunuyla “OnurÖdülü’ne” layık görüldü. Güçlü sesi ve yorumu ile ön plana çıkan Candan Ünal, aldığı tiyatro eğitimiyle sesini birleştirerek “SahneŞovlarını” göz önüne serdi ve organizasyonların aranan isimlerinden oldu. Bu durum sanatçının müzikaller ve tiyatro serüveninin de başlangıcı oldu. Müjdat Gezen ’in yönettiği “Yedi Kocalı Hürmüz”, Haldun Dormen’in yönettiği “Bir Kış Öyküsü ” müzikallerinde rol aldı. Hala televizyonda pek çok dizide ve sinema filminde rol almaktadır. Hala İstanbul’da hafta sonları sahne almakta ve muhteşem sesiyle insanların kalbine dokunmaya devam ediyor.